Usługi

Nasza firma świadczy usługi, instalacyjne, wdrożeniowe, implementacyjne oraz serwisowe. Zajmujemy się również  szkoleniami użytkowników oraz tworzeniem funkcjonalności dodatkowej. Pośród naszej bogatej listy rozwiązań dodatkowych Klienci oprogramowania Symfonia, czy Forte  mogą znaleźć następujące rozwiązania:

 

Przelew na konto pracownika

1. Przelew na konto pracownika.
Dzięki temu rozwiązaniu użytkownik nie musi wprowadzać poleceń przelewów do systemu bankowego ręcznie, ponieważ dodatkowe rozwiązanie generuje plik, do wczytywania danych do programu bankowego.

Wezwanie do zapłaty z programu Symfonia 

2. Wezwanie do zapłaty z programu Symfonia Handel/Forte Handel.  
Rozwiązanie pozwalające na drukowanie not odsetkowych, wezwania do zapłaty bezpośrednio z aplikacji Symfonia Handel/Forte Handel.

Polecenie Księgowania Listy Płac

3. Polecenie Księgowania Listy Płac.  Dostosowanie aplikacji Symfonia Płace/Symfonia Kadry i Płace do automatycznego generowania polecenia księgowania zawierającego rozdzielnik płac na MPK.

Import wyciągów bankowych


4. Import wyciągów bankowych do systemu finansowo – księgowego. 
Rozwiązanie pozwala na automatyczne wczytanie do aplikacji Symfonia Finanse i Księgowość/Forte Finanse i Księgowość wyciągów bankowych z systemów bankowych.

Paski płacowe w kopertach utajnionych


5. Paski płacowe w kopertach utajnionych.  
Rozwiązanie umożliwia dostarczenie w utajnionych kopertach pracownikom informacji na temat wynagrodzeń, nadgodzin, liczby godzin nocnych, liczby dni urlopu pozostałego do wykorzystania w roku, itp.

Wykonywanie korekt deklaracji ZUS


5. Wykonywanie korekt deklaracji ZUS.  
Usługa ta pozwala na przekazanie doświadczonemu zespołowi obowiązku sporządzenia korekt deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS zgodnie z przesłanymi przez ZUS „zawiadomieniami o błędach”

 

W przypadku zainteresowania dodatkowymi funkcjami systemów Symfonia i Forte prosimy o kontakt

Powered by WordPress | Designed by: Dog Groomer | Thanks to Assistant Manager Jobs, Translation Jobs and New York Singles