Symfonia


Finanse i Księgowość


Program realizuje wszystkie zasadnicze operacje księgowe – od budowania planu kont i łatwego księgowania dokumentów, poprzez automatyczny bilans zamknięcia, pełne rozrachunki i rozliczenia, aż do gotowych lub zdefiniowanych przez Użytkownika zestawień i sprawozdań. Czytaj więcej na stronie producenta: Finanse i Księgowość.

Analizy Finansowe


Program wspomaga i przyspiesza pracę działów finansowo-ekonomicznych w firmie. Umożliwia szybkie przygotowanie dowolnych analiz danych zaewidencjonowanych w programie SYMFONIA Finanse i Księgowość. Wykorzystuje wzbogacony o dodatkowe funkcje arkusz kalkulacyjny MS Excel. Analizy Finansowe Premium.

Środki Trwałe


Program ułatwia ewidencjonowanie, aktualizację, inwentaryzację i umarzanie środków trwałych, niskocennych składników majątku oraz wartości niematerialnych i prawnych. Prowadzi ewidencję miejsc użytkowania środków i ich części składowych. Środki Trwałe Premium.

Kadry i Płace


Program wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników. Automatyzuje obliczanie płac, planowanie i ewidencję czasu pracy oraz umożliwia prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej. Wspomaga rozliczenia z Urzędami Skarbowymi i ZUS. Program jest zgodny z obowiązującym prawem pracy.Czyaj więcej na stronie producenta: Kadry i Płace Premium.

Płace


Program wspomaga zarządzanie płacami w firmie. Uwzględnia różne sposoby wynagradzania. Przyspiesza comiesięczne i roczne rozliczenia – generuje listy płac, potrzebne zestawienia, druki i raporty, drukuje przelewy. Zapewnia tajność płac. Wspomaga rozliczenia z ZUS. Czytaj więcej na stronie producenta: Środki Trwałe Premium.

Handel


Program wspomaga sprzedaż i gospodarkę magazynową (pełna ewidencja stanów magazynowych). Umożliwia wystawianie dokumentów: sprzedaży, magazynowych, zakupu i płatności. Obsługuje firmy wielooddziałowe. Pozwala prowadzić określoną politykę sprzedaży. Współpracuje z drukarkami i kasami fiskalnymi oraz czytnikami kodów kreskowych. Czytaj więcej na stronie producenta: Handel Premium.

Faktura


Program wspomaga obsługę sprzedaży w firmach usługowych i handlowych (nie prowadzących gospodarki magazynowej). Wystawia niezbędne dokumenty sprzedaży, złotowe i walutowe. Rozlicza transakcje gotówkowe i bezgotówkowe. Pozwala zaplanować i prowadzić określoną politykę sprzedaży. Obsługuje drukarki fiskalne, współpracuje z kasami fiskalnymi. Czytaj więcej na stronie producenta: Faktura Premium.

Mała Księgowość


Program przeznaczony jest dla firm prowadzących uproszczoną księgowość. Wspomaga ewidencję i obsługę rozliczeń podatkowych oraz rozliczeń z ZUS – współpraca z programem Płatnik. Umożliwia prowadzenie rozrachunków z kontrahentami, urzędami i pracownikami. Ułatwia analizę dochodowości podejmowanych działań gospodarczych. Czytaj więcej na stronie producenta: Mała Księgowość Premium.

Wymagania


Programy pracują w środowiskach Windows™ XP/Vista/7/8.

Dla systemów w innej wersji językowej niż polska wymagana jest zmiana ustawień regionalnych na polskie.

Aplikacje Symfonia® Start są testowane i wspierane na 32-bitowych (x86) i 64-bitowych (x64) systemach Windows z ostatnim dostępnym zestawem poprawek (Service Pack).

Dodatkowe oprogramowanie:

Wymagana jest instalacja programu Internet Explorer 6.0 lub nowszego
Do odczytu dokumentacji dostarczanej w formacie PDF wymagana jest instalacja Adobe® Acrobat® Reader lub innego programu pozwalającego na odczytanie dokumentów w tym formacie.
Program współpracuje z oprogramowaniem Microsoft Office 2007, 2010
Aplikacje Symfonia® Start wykorzystują .NET Framework w wersji 2.0 SP2 (komponent dystrybuowany i uaktualniany przez program instalacyjny aplikacji)
Program Symfonia® Start e-Dokumenty:
Wykorzystuje serwer MySQL, dystrybuowany i uaktualniany przez program instalacyjny aplikacji.
Do pełnej pracy wymaga 32-bitowego klienta poczty, zgodnego z interfejsem MAPI oraz połączenia z Internetem.
Minimalne wymagania sprzętowe:

Zgodne z wymaganiami używanego systemu operacyjnego
100 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Napęd CD-ROM (tylko przy instalacji programu z CD)
Karta XGA (1024×768)
Mysz


Powered by WordPress | Designed by: Dog Groomer | Thanks to Assistant Manager Jobs, Translation Jobs and New York Singles