Oprogramowanie SAGE

Produkty których dystrybucją, wdrażaniem oraz serwisem się zajmujemy to bogaty pakiet wysokiej klasy rozwiązań informatycznych wspomagających zarządzanie i rozwój każdej firmy. Jesteśmy oficjalnym partnerem producenta produktów Symfonia, który tak opisuje trzy głowne linie produktów:

Systemy SYMFONIA tworzy rodzina produktów wspierających zarządzanie i podejmowanie decyzji w małych i średnich firmach o dowolnym profilu działalności. Rozwiązania te powstały z myślą o wsparciu właścicieli, kadry zarządzającej oraz menadżerów i pracowników w takich obszarach jak finanse i księgowość, HR, kadry i płace, obsługa sprzedaży i magazynów oraz zarządzanie relacjami z klientami. Zastosowanie SYMFONII w firmie przyczynia się do wzrostu efektywności prowadzonej działalności gospodarczej, optymalizacji kosztów i poprawy konkurencyjności przedsiębiorstwa dostarczając trwałych korzyści biznesowych. Nasza oferta obejmuje trzy linie produktów dostosowane do róznych, wynikających z wielkości firmy i skali prowadzonej działalności, potrzeb biznesowych Klientów:

– SYMFONIA Start
– SYMFONIA
– Forte

Wszystkie aplikacje tworzące SYMFONIĘ mogą pracować samodzielnie lub współpracują ze sobą tworząc zintegrowany system informatyczny. Są one otwarte na współpracę z rozwiązaniami dedykowanymi konkretnym branżom w tym także aplikacje innych producentów jak również ściśle współpracują z pakietem MS Office

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług szkoleniowych, wdrożeniowych oraz opieki posprzedażnej. Prowadzimy analizy przedwdrożeniowe pozwalające optymalnie dostosować docelowe rozwiązanie do potrzeb i wymagań Klienta. Stale udoskonalamy nasze aplikacje wraz ze zmieniającymi się potrzebami Klientów i wymaganiami rynku oraz dostosowujemy je do zmieniających się przepisów prawnych.

Jakość i skuteczność zastosowanych rozwiązań sprawiają, że SYMFONIA jest dziś jednym z najpopularniejszych rozwiązań dla przedsiębiorstw w Polsce. Korzysta z niej 151 000 Użytkowników. Jest też jedynym polskim produktem, który został włączony do oferty światowego lidera wśród dostawców rozwiązań dla małych i średnich firm – brytyjskiej grupy SAGE. Przynależność do tej korporacji gwarantuje dostęp do wiedzy i doświadczeń płynącychz dojrzałych rynków europejskich. Do grona klientów SAGE należy 5,5 mln firm na całym świecie.

Powered by WordPress | Designed by: Dog Groomer | Thanks to Assistant Manager Jobs, Translation Jobs and New York Singles